Contact Us

Magazyny do wynajęcia w Gliwicach

KatowiceChorzówBędzinTychy

Oferty Magazynowe - Gliwice i Okolice - Tel. + 48 22 111 00 01

Panattoni Park Gliwice II

Panattoni Park Gliwice to centrum dystrybucyjne w idealnej lokalizacji, bezpośrednio przy najważniejszych węzłach komunikacyjnych oraz ...

Panattoni Park Gliwice

Panattoni Park Gliwice to centrum dystrybucyjne w idealnej lokalizacji, bezpośrednio przy najważniejszych węzłach komunikacyjnych oraz ...

Diamond Business Park Gliwice

Diamond Business Park Gliwice to niewielki park magazynowo – dystrybucyjno - biurowy. Park oferuje powierzchnie ...

Centra Logistyczne położone w samych Gliwicach lub w niewielkiej odległości od Gliwic. W oferowanych przez nas centrach logistycznych jest możliwy wynajem magazynu dostosowanego do indywidualnych potrzeb od zaraz. Jeśli masz pytania dotyczące danej oferty zapraszamy do kontaktu z nami.

W Gliwicach znajdą Państwo wiele dużych magazynów do wynajęcia

Gliwice jako miasto o powierzchni przekraczającej sto trzydzieści kilometrów kwadratowych dysponują niezwykle obszerną bazą magazynową jeśli chodzi o region śląski. W porównaniu do Chorzowa jest tutaj więcej większych parków logistycznych, w którym można znaleźć magazyn do wynajęcia. Każdy z obiektów, jakie zostały wybudowane na tym terenie dysponuje możliwością adaptacyjną zgodnie z najwyższymi wymaganiami klienta. Pierwszą z proponowanych ofert jest ogromny park magazynowy dewelopera Panattoni, który rozdysponował swój potencjał w tym regionie w dwóch dużych centrach logistycznych. Oba są bardzo podobne, różniąc się jedynie ścisłą lokalizacją. Pierwszy z nich znajduje się zaledwie kilometr od planowanego węzła Sośnica będącego skrzyżowaniem z autostradą A1. Natomiast pozostałe magazyny w Gliwicach do wynajęcia u boku dewelopera Panattoni usytuowane są około osiem kilometrów od centrum Gliwic. To właśnie tutaj najemcy mają do swojej dyspozycji przeszło osiem tysięcy metrów kwadratowych wolnej powierzchni, która cieszy się dość dużym zainteresowaniem wśród zarówno dużych jak i mniejszych firm. Oczywiści cały teren jednego i drugiego obiektu magazynowego jest w pełni ogrodzony, bezpieczny i posiada przystosowane do ogromnych samochodów dostawczych place manewrowe. Obie lokalizacje są niezwykle popularne w tym regionie. Każdy magazyn do wynajęcia w Gliwicach jest w pełni modyfikowany pod indywidualne potrzeby klienta.

Jeśli klient ma bardzo duże wymagania wówczas polecamy takim przedsiębiorcom ofertę w Diamond Business Park Gliwice, gdzie jest do dyspozycji ponad czterdzieści pięć tysięcy metrów kwadratowych do wynajęcia. Tutaj swoje powierzchnie magazynowe lokują przede wszystkim Ci, którym zależy na doskonałym połączeniu z samymi Katowicami oraz z Warszawą.

Nowoczesność wszystkich magazynów w regionie Gliwic sprawia, że jest to bardzo popularny kierunek, w którym podążają duże i średnie firmy chcące wynająć swój własny moduł magazynowy.

css.php