Zadzwoń: +48 22 111 00 01 Lub napisz: [email protected]

Magazyny do wynajęcia Śląsk - Będzin

OFERTY MAGAZYNÓW NA TERENIE BĘDZINA I OKOLIC - ATRAKCYJNE LOKALIZACJE - NISKIE CZYNSZE. TEL. + 48 22 111 00 01

Obiekty magazynowe w samym Będzinie lub w niewielkiej odległości od Będzina. W poniższych obiektach jest możliwy wynajem modułu magazynowego i dostosowanie go do własnych potrzeb. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą lub kontaktu z naszymi agentami, którzy oferują doradztwo przy wynajmie.

Jakie magazyny skupia w sobie Będzin?

Będzin to niewielki region w obrębie śląska, a oferta na magazyny do wynajęcia w tej miejscowości skupiona jest przede wszystkim na obiektach magazynowych firmy Hines oraz ProLogis. Dzięki temu, że oferta przygotowana przez tych deweloperów jest konkurencyjna to duże i mniejsze firmy korzystają właśnie z najmu w obiektach Distribution Park Będzin oraz ProLogis Będzin II, nie skupiając się na innych pobliskich miejscowościach.

O dużej popularności tych dwóch Bedzińskich magazynów świadczy również fakt, że obserwowany jest ciągły wzrost inwestycji w modernizację i rozbudowę tych parków magazynowych. Dzięki temu, że sam Będzin to miast bardzo ciekawie położone i następuje w nim bardzo dużo korzystnych zmian rynkowych (co zapewnia możliwość inwestycji), magazyny w Będzinie są bardzo często wynajmowane i popularne.

Jakie firmy wynajmują magazyny w Będzinie?

Duże firmy często wybierają Będzin jako lokalizację swojego magazynu ponieważ zapewnia on doskonałe warunki ze względu na swoje położenie. Dla firm, którym zależy na bliskiej lokalizacji magazynu względem głównych węzłów komunikacyjnych to miast będzie doskonałym wyborem. Dzięki temu, że w okolicy są bardzo ważne trasy komunikacyjne w tym trasy szybkiego ruchu, logistycznie da się taki magazyn bardzo sprawnie obsłużyć. Magazyny na terenie Będzina posiadają szybki dostęp do dróg łączących to miasto z Krakowem, Wrocławiem czy też Warszawą. Dzięki temu, że połączenie komunikacyjne Będzina z innymi dużymi polskimi miastami jest tak dobre, to najwięcej w tym regionie metrów kwadratowych wynajmują firmy spożywcze w tym jedna z największych sieci na świecie jaką jest Carrefour. Dobra komunikacja w przypadku firm spożywczych to podstawa, dla nich liczy się szybki transport towaru z magazynu do magazynu i dlatego wybierają Będzin bo jest on dobrze połączony komunikacyjnie z resztą kraju.

Ile zapłacisz za wynajem magazynu w Będzinie?

Za wynajem magazynu w Będzinie zapłacimy mniej niż w Katowicach, ale ceny zależne są od bardzo wielu czynników, między innymi od lokalizacji od rodzaju wynajmowanej hali czy też oczywiście od długości umowy na jaką decydujemy się w trakcie podpisania. Im dłuższy okres wynajmu magazynu tym atrakcyjniejsza cena.

Jeśli zastanawiasz się nad wynajmem magazynu właśnie w Będzinie to zapraszamy do kontaktu z nami. Pomożemy wybrać najlepszą lokalizację i doradzimy odnośnie wszelkich szczegółów najmu. Magazyny Będzin to inwestycja doskonała, dzięki której prowadzenie firmy staje się łatwiejsze, transport towarów sprawniejszy, a Ty cieszysz się dobrymi wynikami firmy!

Będzin to niewielkie miasto powiatowe usytowane oczywiście na śląsku, mające niewielką całkowitą powierzchnię. Konkretne jego położenie to wschodnia część śląska. Na jego niewielkim terytorium położonych jest kilka obiektów logistycznych, w których można wynająć magazyn.

Dla największych firm poszukujących duże moduły magazynowe polecamy ofertę jaką proponuje deweloper ProLogis. Park logistyczny położony bardzo blisko autostrady A4 może pochwalić się ponad pięćdziesięcioma tysiącami metrów kwadratowych powierzchni magazynowej, która spełnia wymagania najbardziej nawet wymagających klientów. Polecamy tą lokalizację jako dogodny obiekt pod magazyn ze względu na bardzo strategiczną lokalizację oraz pełną funkcjonalność. Jeśli Państwa firma ma się zajmować dystrybucją towarów na rynku lokalnym, krajowym lub nawet międzynarodowym to bez wątpienia powinni Państwo wynająć magazyn właśnie tutaj w Będzinie w parku ProLogis.

Inny mniejszy magazyn w Będzinie dysponuje znacznie mniejszą powierzchnią, jest to bowiem niewiele ponad sześć tysięcy metrów kwadratowych w pobliży węzła komunikacyjnego łączącego Warszawę z Katowicami. Niewielki rozmiar tej hali magazynowej sprawia, że jest to obiekt doskonały do zakupu. Jeśli poszukują Państwo lokalizacji na wyłączność, w której chcieliby Państwo zaadoptować swój własny magazyn polecamy halę w suwnicą. Zapraszamy do zapoznania się z pełną specyfikacją tej oferty.