Zadzwoń: +48 22 111 00 01 Lub napisz: [email protected]
Strona Główna » magazyny » do wynajecia » Śląsk » bielsko biała

Magazyny do wynajęcia Śląsk - Bielsko-Biała

OFERTY MAGAZYNÓW NA TERENIE BIELSKO BIAŁEJ I OKOLIC - ATRAKCYJNE LOKALIZACJE - NISKIE CZYNSZE. TEL. + 48 22 111 00 01

Hale magazynowe w Bielsko-Białej lub w niewielkiej odległości od Bielsko-Białej. W poniższych obiektach jest możliwy wynajem modułu magazynowego i dostosowanie go do własnych potrzeb. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą lub kontaktu z naszymi agentami, którzy oferują doradztwo przy wynajmie.

Jakie magazyny skupia w sobie Bielsko-Biała?

Bielsko-Biała to niewielki region w obrębie śląska, a oferta na magazyny do wynajęcia w tej miejscowości skupiona jest przede wszystkim na obiektach magazynowych firmy Hillwood. Dzięki temu, że oferta przygotowana przez tego dewelopera jest konkurencyjna to duże i mniejsze firmy korzystają właśnie z najmu w tym obiekcie, nie skupiając się na innych pobliskich miejscowościach.

O dużej popularności tego magazynu w Bielsko-Białej świadczy również fakt, że obserwowany jest ciągły wzrost inwestycji w modernizację i rozbudowę tego parku magazynowego. Dzięki temu, że sama Bielsko-Biała to miasto bardzo ciekawie położone i następuje w nim bardzo dużo korzystnych zmian rynkowych (co zapewnia możliwość inwestycji), magazyny w Bielsko-Białej są bardzo często wynajmowane i popularne.

Jakie firmy wynajmują magazyny w Bielsko-Białej?

Duże firmy często wybierają Bielsko-Białą jako lokalizację swojego magazynu ponieważ zapewnia on doskonałe warunki ze względu na swoje położenie. Dla firm, którym zależy na bliskiej lokalizacji magazynu względem głównych węzłów komunikacyjnych to miast będzie doskonałym wyborem. Dzięki temu, że w okolicy są bardzo ważne trasy komunikacyjne w tym trasy szybkiego ruchu, logistycznie da się taki magazyn bardzo sprawnie obsłużyć. Magazyny na terenie Bielsko-Białej posiadają szybki dostęp do dróg łączących to miasto z Krakowem, Wrocławiem czy też Warszawą. Dzięki temu, że połączenie komunikacyjne Bielsko-Białej z innymi dużymi polskimi miastami jest tak dobre, to najwięcej w tym regionie metrów kwadratowych wynajmują firmy spożywcze w tym jedna z największych sieci na świecie jaką jest Carrefour. Dobra komunikacja w przypadku firm spożywczych to podstawa, dla nich liczy się szybki transport towaru z magazynu do magazynu i dlatego wybierają Bielsko-Białą bo jest on dobrze połączony komunikacyjnie z resztą kraju.

Ile zapłacisz za wynajem magazynu w Bielsko-Białej?

Za wynajem magazynu w Bielsko-Białej zapłacimy mniej niż w Katowicach, ale ceny zależne są od bardzo wielu czynników, między innymi od lokalizacji od rodzaju wynajmowanej hali czy też oczywiście od długości umowy na jaką decydujemy się w trakcie podpisania. Im dłuższy okres wynajmu magazynu tym atrakcyjniejsza cena.

Jeśli zastanawiasz się nad wynajmem magazynu właśnie w Bielsko-Białej to zapraszamy do kontaktu z nami. Pomożemy wybrać najlepszą lokalizację i doradzimy odnośnie wszelkich szczegółów najmu. Magazyny Bielsko-Biała to inwestycja doskonała, dzięki której prowadzenie firmy staje się łatwiejsze, transport towarów sprawniejszy, a Ty cieszysz się dobrymi wynikami firmy!

Bielsko-Biała to niewielkie miasto powiatowe usytowane oczywiście na śląsku, mające niewielką całkowitą powierzchnię. Konkretne jego położenie to wschodnia część śląska. Na jego niewielkim terytorium położonych jest kilka obiektów logistycznych, w których można wynająć magazyn.

Dla największych firm poszukujących duże moduły magazynowe polecamy ofertę jaką proponuje deweloper Hillwood. Park logistyczny położony bardzo blisko autostrady A4 może pochwalić się ponad 41 tysiącami metrów kwadratowych powierzchni magazynowej, która spełnia wymagania najbardziej nawet wymagających klientów. Polecamy tą lokalizację jako dogodny obiekt pod magazyn ze względu na bardzo strategiczną lokalizację oraz pełną funkcjonalność. Jeśli Państwa firma ma się zajmować dystrybucją towarów na rynku lokalnym, krajowym lub nawet międzynarodowym to bez wątpienia powinni Państwo wynająć magazyn właśnie tutaj w Bielsko-Białej w parku Hillwood.

Inne mniejsze magazyny w Bielsko-Białej dysponują znacznie mniejszą powierzchnią, Niewielki rozmiar tych hal magazynowych sprawia, że są to obiekty doskonałe do zakupu.