Zadzwoń: +48 22 111 00 01 Lub napisz: [email protected]

Magazyny do wynajęcia Śląsk - Czeladź

OFERTY MAGAZYNÓW NA TERENIE CZELADZI I OKOLIC - ATRAKCYJNE LOKALIZACJE - NISKIE CZYNSZE. TEL. + 48 22 111 00 01

Magazyny w samej Czeladzi lub w niewielkiej odległości od Czeladzi. W poniższych magazynach jest możliwy wynajem modułu magazynowego i dostosowanie go do własnych potrzeb. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą lub kontaktu z naszymi agentami, którzy oferują doradztwo przy wynajmie.

Jakie magazyny skupia w sobie Czeladź?

Czeladź to niewielki region w obrębie śląska, a oferta na magazyny do wynajęcia w tej miejscowości skupiona jest przede wszystkim na obiektach magazynowych firmy Panattoni oraz Alliance. Dzięki temu, że oferta przygotowana przez tych deweloperów jest konkurencyjna to duże i mniejsze firmy korzystają właśnie z najmu w obiektach Panattoni Park Czeladź oraz Alliance Silesia Logistics Center, nie skupiając się na innych pobliskich miejscowościach.

O dużej popularności tych dwóch Czeladzkich magazynów świadczy również fakt, że obserwowany jest ciągły wzrost inwestycji w modernizację i rozbudowę tych parków magazynowych. Dzięki temu, że Czeladź to miasto bardzo ciekawie położone i następuje w nim bardzo dużo korzystnych zmian rynkowych (co zapewnia możliwość inwestycji), magazyny w Czeladzi są bardzo często wynajmowane i popularne.

Jakie firmy wynajmują magazyny w Czeladzi?

Duże firmy często wybierają Czeladź jako lokalizację swojego magazynu ponieważ zapewnia on doskonałe warunki ze względu na swoje położenie. Dla firm, którym zależy na bliskiej lokalizacji magazynu względem głównych węzłów komunikacyjnych to miast będzie doskonałym wyborem. Dzięki temu, że w okolicy są bardzo ważne trasy komunikacyjne w tym trasy szybkiego ruchu, logistycznie da się taki magazyn bardzo sprawnie obsłużyć. Magazyny na terenie Czeladzi posiadają szybki dostęp do dróg łączących to miasto z Krakowem, Wrocławiem czy też Warszawą. Dzięki temu, że połączenie komunikacyjne Czeladzi z innymi dużymi polskimi miastami jest tak dobre, to najwięcej w tym regionie metrów kwadratowych wynajmują firmy spożywcze w tym jedna z największych sieci na świecie jaką jest Carrefour. Dobra komunikacja w przypadku firm spożywczych to podstawa, dla nich liczy się szybki transport towaru z magazynu do magazynu i dlatego wybierają Czeladź bo jest on dobrze połączony komunikacyjnie z resztą kraju.

Ile zapłacisz za wynajem magazynu w Czeladzi?

Za wynajem magazynu w Czeladzi zapłacimy mniej niż w Katowicach, ale ceny zależne są od bardzo wielu czynników, między innymi od lokalizacji od rodzaju wynajmowanej hali czy też oczywiście od długości umowy na jaką decydujemy się w trakcie podpisania. Im dłuższy okres wynajmu magazynu tym atrakcyjniejsza cena.

Jeśli zastanawiasz się nad wynajmem magazynu właśnie w Czeladzi to zapraszamy do kontaktu z nami. Pomożemy wybrać najlepszą lokalizację i doradzimy odnośnie wszelkich szczegółów najmu. Magazyny Czeladź to inwestycja doskonała, dzięki której prowadzenie firmy staje się łatwiejsze, transport towarów sprawniejszy, a Ty cieszysz się dobrymi wynikami firmy!

Czeladź to niewielkie miasto powiatowe usytowane oczywiście na śląsku, mające niewielką całkowitą powierzchnię. Konkretne jego położenie to wschodnia część śląska. Na jego niewielkim terytorium położonych jest kilka obiektów logistycznych, w których można wynająć magazyn.

Dla największych firm poszukujących duże moduły magazynowe polecamy ofertę jaką proponuje deweloper Panattoni. Park logistyczny położony bardzo blisko autostrady A4 może pochwalić się ponad 36 tysiącami metrów kwadratowych powierzchni magazynowej, która spełnia wymagania najbardziej nawet wymagających klientów. Polecamy tą lokalizację jako dogodny obiekt pod magazyn ze względu na bardzo strategiczną lokalizację oraz pełną funkcjonalność. Jeśli Państwa firma ma się zajmować dystrybucją towarów na rynku lokalnym, krajowym lub nawet międzynarodowym to bez wątpienia powinni Państwo wynająć magazyn właśnie tutaj w Czeladzi w parku Panattoni.

Inny jeszcze większy magazyn w Czeladzi dysponuje znacznie Większą powierzchnią, jest to bowiem ponad 55 tysięcy metrów kwadratowych w pobliży węzła komunikacyjnego łączącego Warszawę z Katowicami. Zapraszamy do zapoznania się z pełną specyfikacją tej oferty.