Zadzwoń: +48 22 111 00 01 Lub napisz: [email protected]
Strona Główna » magazyny » do wynajecia » Śląsk » dąbrowa górnicza

Magazyny do wynajęcia Śląsk - Dąbrowa Górnicza

OFERTY MAGAZYNÓW NA TERENIE DĄBROWY GÓRNICZEJ I OKOLIC - ATRAKCYJNE LOKALIZACJE - NISKIE CZYNSZE. TEL. + 48 22 111 00 01

Obiekty magazynowe w samej Dąbrowie Górniczej lub w niewielkiej odległości od Dąbrowy. W poniższych obiektach jest możliwy wynajem modułu magazynowego i dostosowanie go do własnych potrzeb. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą lub kontaktu z naszymi agentami, którzy oferują doradztwo przy wynajmie.

Jakie magazyny skupia w sobie Dąbrowa Górnicza?

Dąbrowa Górnicza to niewielki region w obrębie śląska, a oferta na magazyny do wynajęcia w tej miejscowości skupiona jest przede wszystkim na obiektach magazynowych firmy ProLogis. Dzięki temu, że oferta przygotowana przez tych deweloperów jest konkurencyjna to duże i mniejsze firmy korzystają właśnie z najmu w obiektach ProLogis Park Dąbrowa, nie skupiając się na innych pobliskich miejscowościach.

O dużej popularności magazynów w Dąbrowie Górniczej świadczy również fakt, że obserwowany jest ciągły wzrost inwestycji w modernizację i rozbudowę tych parków magazynowych. Dzięki temu, że sam Będzin to miast bardzo ciekawie położone i następuje w nim bardzo dużo korzystnych zmian rynkowych (co zapewnia możliwość inwestycji), magazyny w Będzinie są bardzo często wynajmowane i popularne.

Jakie firmy wynajmują magazyny w Dąbrowie Górniczej?

Duże firmy często wybierają Dąbrowe Górniczą jako lokalizację swojego magazynu ponieważ zapewnia on doskonałe warunki ze względu na swoje położenie. Dla firm, którym zależy na bliskiej lokalizacji magazynu względem głównych węzłów komunikacyjnych to miast będzie doskonałym wyborem. Dzięki temu, że w okolicy są bardzo ważne trasy komunikacyjne w tym trasy szybkiego ruchu, logistycznie da się taki magazyn bardzo sprawnie obsłużyć. Magazyny na terenie Dąbrowy Górniczej posiadają szybki dostęp do dróg łączących to miasto z Krakowem, Wrocławiem czy też Warszawą. Dzięki temu, że połączenie komunikacyjne Dąbrowy Górniczej z innymi dużymi polskimi miastami jest tak dobre, to najwięcej w tym regionie metrów kwadratowych wynajmują firmy spożywcze w tym jedna z największych sieci na świecie jaką jest Carrefour. Dobra komunikacja w przypadku firm spożywczych to podstawa, dla nich liczy się szybki transport towaru z magazynu do magazynu i dlatego wybierają Dąbrowę Górniczą bo jest ona dobrze połączona komunikacyjnie z resztą kraju.

Ile zapłacisz za wynajem magazynu w Dąbrowie Górniczej?

Za wynajem magazynu w Dąbrowie Górniczej zapłacimy mniej niż w Katowicach, ale ceny zależne są od bardzo wielu czynników, między innymi od lokalizacji od rodzaju wynajmowanej hali czy też oczywiście od długości umowy na jaką decydujemy się w trakcie podpisania. Im dłuższy okres wynajmu magazynu tym atrakcyjniejsza cena.

Jeśli zastanawiasz się nad wynajmem magazynu właśnie w Dabrowie Górniczej to zapraszamy do kontaktu z nami. Pomożemy wybrać najlepszą lokalizację i doradzimy odnośnie wszelkich szczegółów najmu. Magazyny Dąbrowa Górnicza to inwestycja doskonała, dzięki której prowadzenie firmy staje się łatwiejsze, transport towarów sprawniejszy, a Ty cieszysz się dobrymi wynikami firmy!

Dąbrowa Górnicza to niewielkie miasto powiatowe usytowane oczywiście na śląsku, mające niewielką całkowitą powierzchnię. Konkretne jego położenie to wschodnia część śląska. Na jego niewielkim terytorium położonych jest kilka obiektów logistycznych, w których można wynająć magazyn.

Dla największych firm poszukujących duże moduły magazynowe polecamy ofertę jaką proponuje deweloper ProLogis. Park logistyczny położony bardzo blisko autostrady A4 może pochwalić się ponad pięćdziesięcioma tysiącami metrów kwadratowych powierzchni magazynowej, która spełnia wymagania najbardziej nawet wymagających klientów. Polecamy tą lokalizację jako dogodny obiekt pod magazyn ze względu na bardzo strategiczną lokalizację oraz pełną funkcjonalność. Jeśli Państwa firma ma się zajmować dystrybucją towarów na rynku lokalnym, krajowym lub nawet międzynarodowym to bez wątpienia powinni Państwo wynająć magazyn właśnie tutaj w Dąbrowie Góniczej w parku ProLogis Park Dąbrowa.

Inny mniejszy magazyn w Dąbrowie Górniczej dysponuje znacznie mniejszą powierzchnią, jest to bowiem niewiele ponad 1200 metrów kwadratowych w pobliży węzła komunikacyjnego łączącego Warszawę z Katowicami. Niewielki rozmiar tej hali magazynowej sprawia, że jest to obiekt doskonały do zakupu. Hala wyposażna jest w chłodnię. Jeśli poszukują Państwo lokalizacji na wyłączność, w której chcieliby Państwo zaadoptować swój własny magazyn polecamy halę w suwnicą. Zapraszamy do zapoznania się z pełną specyfikacją tej oferty.