Zadzwoń: +48 22 111 00 01 Lub napisz: [email protected]

Magazyny do wynajęcia Śląsk - Gliwice

OFERTY MAGAZYNÓW NA TERENIE GLIWIC I OKOLIC - ATRAKCYJNE LOKALIZACJE - NISKIE CZYNSZE. TEL. + 48 22 111 00 01

Gliwice to miasto, w którym bez problemu można znaleźć magazyny do wynajęcia - nawet w niewielkiej odległości od centrum Gliwic. W oferowanych przez nas centrach logistycznych jest możliwy wynajem magazynu dostosowanego do indywidualnych potrzeb od zaraz. Jeśli masz pytania dotyczące danej oferty zapraszamy do kontaktu z nami.

Gliwice mają do zaoferowania wiele magazynów do wynajęcia

Gliwice jako miasto o powierzchni przekraczającej sto trzydzieści kilometrów kwadratowych dysponują niezwykle obszerną bazą magazynową jeśli chodzi o region śląski. W porównaniu do Chorzowa jest tutaj więcej większych parków logistycznych, w którym można wynająć magazyn. Każdy z obiektów, jakie zostały wybudowane na tym terenie dysponuje możliwością adaptacyjną zgodnie z najwyższymi wymaganiami klienta. Pierwszą z proponowanych ofert jest ogromny park magazynowy dewelopera Panattoni, który rozdysponował swój potencjał w tym regionie w dwóch dużych centrach logistycznych. Oba są bardzo podobne, różniąc się jedynie ścisłą lokalizacją. Pierwszy z nich znajduje się zaledwie kilometr od planowanego węzła Sośnica będącego skrzyżowaniem z autostradą A1. Natomiast pozostałe magazyny na terenie Gliwic należące do dewelopera Panattoni usytuowane są około osiem kilometrów od Gliwickiego centrum.

To właśnie tutaj najemcy mają do swojej dyspozycji przeszło osiem tysięcy metrów kwadratowych wolnej powierzchni, która cieszy się dość dużym zainteresowaniem wśród zarówno dużych jak i mniejszych firm. Oczywiści cały teren jednego i drugiego obiektu magazynowego jest w pełni ogrodzony, bezpieczny i posiada przystosowane do ogromnych samochodów dostawczych place manewrowe. Obie lokalizacje są niezwykle popularne w tym regionie. Każdy magazyn do wynajęcia w Gliwicach jest w pełni modyfikowany pod indywidualne potrzeby klienta.

Jeśli klient ma bardzo duże wymagania wówczas polecamy takim przedsiębiorcom ofertę w Diamond Business Park Gliwice, gdzie jest do dyspozycji ponad czterdzieści pięć tysięcy metrów kwadratowych do wynajęcia. Tutaj swoje powierzchnie magazynowe lokują przede wszystkim Ci, którym zależy na doskonałym połączeniu z samymi Katowicami oraz z Warszawą.

W Gliwicach wynajmiesz nowoczesny magazyn

Nowoczesność wszystkich magazynów w regionie Gliwic sprawia, że jest to bardzo popularny kierunek, w którym podążają duże i średnie firmy chcące wynająć swój własny moduł magazynowy.

Jesteśmy ekspertami którzy oferują pomoc w wynajmie oraz jeśli chodzi o wszelkiego typu inne usługi ściśle powiązane z rynkiem nieruchomości komercyjnych. Dzięki naszej ofercie znajdziesz magazyny do wynajęcia na terenie całego Śląska - Katowice, ale również w innych regionach Polski. Naszym klientom zawsze doradzamy i pomagamy wybrać najlepszy magazyn, jak również negocjujemy przy zawieraniu umowy najmu, dzięki czemu udaje się zawsze uzyskać bardzo atrakcyjne warunki jeśli chodzi o czynsz za najem hali magazynowej. W naszej ofercie znajdziesz również wiele magazynów na sprzedaż, zarówno w regionie śląskim jak również poza nim. Dzięki temu, że w Polsce ciągłej przemianie ulega infrastruktura drogowa a gospodarka jest coraz stabilniejsza to nasz kraj jest doskonałym miejscem na lokalizację magazynu. Dodatkowym atutem naszego kraju są również bez wątpienia bardzo niskie koszty pracy (znacznie niższe niż bywa to w Europie Zachodniej), dlatego nasz kraj jest doskonałą destynacją i sporo firm postanawia wynająć magazyn np. właśnie w Gliwicach.