Zadzwoń: +48 22 111 00 01 Lub napisz: [email protected]

Do wynajęcia posiadamy magazyny zlokalizowane w Katowicach jak również na obrzeżach miasta. Region ten obfituje w parki logistyczne położone w samych Katowicach lub w niewielkiej odległości od Katowic. W obiektach jest możliwy wynajem modułu magazynowego od zaraz. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą lub kontaktu z naszymi agentami, którzy oferują doradztwo przy wynajmie.

W Katowicach jest najwięcej magazynów do wynajęcia

Katowice jako region magazynowy to najlepiej rozwinięty rynek jeśli chodzi o Śląsk. To tutaj znajdują się największe zasoby powierzchni magazynowych w tym regionie. Nic dziwnego - jest to bowiem najlepiej rozwinięty i uprzemysłowiony region na śląsku. Zdecydowana większość dużych firm chce ulokować swój magazyn właśnie tutaj. Ze względu na tak duży popyt ceny za wynajem modułów magazynowych w tym regionie wcale nie należą do najniższych.

Jednym z większych parków logistycznych, w których na wynajęcie czekają wolne magazyny do wynajęcia jest śląskie centrum logistyczne. To tutaj na przestrzeni ponad sześćdziesięciu tysięcy metrów kwadratowych powierzchni zlokalizowany jest jeden z najnowocześniejszych obiektów czekający na najemców. Magazyny w Katowicach charakteryzują się bardzo dobrą lokalizacją jeśli chodzi o dostęp do głównych węzłów komunikacyjnych. Tak sam jest i z tym centrum logistycznym, które jest ulokowane bardzo blisko autostrady A4. Wszystko jest pod całodobową ochroną a plac manewrowy dla samochodów ciężarowych został tak zaprojektowany by jak najbardziej ułatwić użytkowanie. Cały obszar magazynowy jest monitorowany przez kamery co oczywiście zwiększa jego bezpieczeństwo.

Zgoła odmienną ofertą, jaką chcemy Państwu zaproponować jest magazyn w Katowicach, w którym do wynajęcia czeka niemal cztery tysiące metrów kwadratowych powierzchni. Jest to oferta dla najemców, którym nie zależy na bardzo dużych powierzchniach. Jest to obiekt położony bardzo blisko Katowic. Niespełna pięć kilometrów od stolicy Śląska. Całkowita wielkość terenu, na którym umiejscowiony jest ten obiekt to niemal dwadzieścia tysięcy metrów kwadratowych. Oczywiście tak jak w przypadku Śląskiego centrum logistycznego tak i tutaj najemcy nie muszą się martwić o bezpieczeństwo - hale wyposażone zostały bowiem w nowoczesny monitoring, cała nieruchomość jest objęta ogrodzeniem i ochroną przez całą dobę.

Zainteresowanie ofertą magazynową na terenie Katowic ciągle rośnie

Jeśli chodzi o śląsk to Katowice są największym miastem tego województwa, w którym znaleźć można mnóstwo magazynów. Większość są to magazyny do wynajęcia gotowe na własną adaptację - możliwość modyfikacji zgodnie z potrzebami. Zainteresowanie tym regionem ciągle wzrasta, coraz więcej najemców chce wynajmować powierzchnie magazynowe właśnie na terenie Katowic lub w okolicach. Dlatego dokładamy wszelkich starań aby nasze oferty z tego konkretnego miasta były jak najbardziej zróżnicowane. Mamy nadzieję iż nasza oferta będzie dla Państwa atrakcyjna i konkurencyjna na tle pozostałych firm oferujących magazyny na terenie miasta Katowice.