Zadzwoń: +48 22 111 00 01 Lub napisz: [email protected]

Magazyny do wynajęcia Śląsk - Tychy

OFERTY MAGAZYNÓW NA TERENIE TYCHÓW I OKOLIC - ATRAKCYJNE LOKALIZACJE - NISKIE CZYNSZE. TEL. + 48 22 111 00 01

Tychy jak i całe województwo śląskie to lokalizacja gdzie znajdą Państwo magazyny do wynajęcia w centrum miast w dobrej cenie za metr kwadratowy jak również działki i lokale użytkowe. Tychy to bardzo atrakcyjne miasto gdzie w każdej chwili w celu zapewnienia wysokiej jakości obsługi logistycznej możesz wyszukać idealny magazyn na wynajem dla Twojej firmy.

Tychy posiadają powierzchnie w mieście jak również w niewielkiej odległości od centrum. Niemal każda hala do wynajęcia w Tychach posiada możliwość wynajmu modułu magazynowego od zaraz. Wynajem nieruchomości produkcyjno - magazynowej, której przeznaczenie będzie typowo komercyjne, nie stanowi absolutnie żadnego problemu w tym mieście na Śląsku. Ogłoszenia, które znajdą Państwo na naszej stronie są bardziej atrakcyjne. Posiadamy też magazyny w sprzedaży w tej lokalizacji.

Więcej informacji

Magazyny Tychy - Jak wynająć?

W każdej chwili możesz napisać do nas maila lub zadzwonić. Oferujemy pomoc w zakresie wyszukiwania hal pod wynajem. Dodaj ogłoszenie jeśli posiadasz do wynajęcia w Tychy hala - możesz to zrobić kontaktując się przez formularz. Każda powierzchnia jest przez nas akceptowalna, nawet jeśli będą to lokale użytkowe. Warunek jest jeden - zgłoszenie powinno zawierać dokładny adres, lokalizacją powinna być Polska a najlepiej jeśli będą to Tychy Śląskie województwo.

Potrzebna duża powierzchnia magazynowa? Wybierz Tychy!

Tychy swą powierzchnią nie dorównują takim miastom jak Gliwice czy też Katowice, ale są bardzo bogate w duże magazyny gdzie można od zaraz wynająć halę. Na obszarze ponad osiemdziesięciu kilometrów kwadratowych ulokowanych jest kilka dużych i mniejszych kompleksów magazynowych, na terenie których można wynająć swój własny moduł magazynowy zgodnie z indywidualnymi potrzebami. Jednym z takich kompleksów jest dość duża powierzchnia w Tychach, którego wielkość jest zbliżona do trzydziestu tysięcy metrów kwadratowych. Jest to obiekt położony w zachodniej części Tychy - ma on już swoje lata ponieważ został wybudowany w latach osiemdziesiątych, jednak jego części administracyjno magazynowa ma tylko jedenaście lat. Nie oznacza to jednak, że ta powierzchnia odbiega użytecznością od innych parków logistycznych tego regionu.

Powierzchnia w Segro Industrial Park Tychy

Zgoła odmiennym parkiem magazynowym jest Segro Industrial Park Tychy. Tutaj postawiono zdecydowanie na nowoczesność, chociaż jest tu mnóstwo podobnych technologii wykorzystywanych w innych powierzchniach w tym mieście. Zapotrzebowanie na powierzchnie magazynowe i lokale użytkowe w Tychach jest spore dlatego deweloper usytuował na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej przeszło pięćdziesiąt tysięcy metrów kwadratowych w pełni nowoczesnej przestrzeni gdzie na wynajem czeka powierzchnia pod produkcję lub składowanie. Wszystko zostało okraszone niezwykle szerokimi placami manewrowymi, które zwiększają komfort użytkowania obiektu. Tychy posiadają bardzo dużo magazynów w obszernymi placami manewrowymi.

Jakie są największe magazyny w miejscowości Tychy?

Jednak jeśli chodzi o wielkość to największa powierzchnia magazynowa znajduje się w Millenium Logistic Park Tychy. Tutaj na terenie prawie stu tysięcy metrów kwadratowych swoje moduły magazynowe przeznaczone na wynajem lokują największe firmy szukające dogodnej lokalizacji na śląsku. Nowoczesnością powierzchnia w mieście Tychy absolutnie nie odstaje od tego, jaki proponuje Segro. Wszystkie dostępne tutaj hale posiadają nowoczesną instalację tryskaczową i oczywiście możliwość dostosowania swojej własnej powierzchni do indywidualnego zapotrzebowania. Dostępne są tutaj moduły magazynowe do wynajęcia o minimalnej powierzchni tysiąca metrów kwadratowych.

Magazyny Tychy – Jaka cena za wynajem?

Hala magazynowa, której wynajem Ciebie interesuje może różnić się pod względem wysokości czynszu diametralnie – duży wpływ na to ma tutaj usytuowanie obiektu – inną cenę zapłacisz jeżeli hala magazyn będzie np. w dzielnicy Tychy wilkowyje niż jeśli obiekt będzie daleko poza miastem. Duże znaczenie ma też całkowity metraż jaki będzie zajmowała powierzchnia – popularne i najczęściej wynajmowane wymiary jakie posiada hala to 1500 metrów kwadratowych, 3000 metrów kwadratowych oraz 5000 metrów kwadratowych. Zdarza się też, że deweloperzy chcą by hala posiadała np. 10000 metrów kwadratowych lub więcej – Budynek produkcyjny np. często posiada większy wymiar.

Cena za wynajem jednego metra kwadratowego może zaczynać się od 2 Euro – a maksymalnie osiągać kwotę nawet 4 Euro.

Od czego zależy czynsz za wynajęcie magazynu?

Wynajem hali magazynowej w Tychy może mieć różne opłaty. Są oferty droższe i tańsze. Cena najmu magazynu w Tychach jest zależna od kilku najważniejszych elementów. Po pierwsze zależy od lokalizacji - Tychy to sporej wielkości miasto, powierzchnia magazynowa może być położona w naprawdę rozmaitych miejscach na ternie miasta lub poza nim.

Oczywiste jest, że cena za jeden metr kwadratowy magazynu będzie większa, gdy obiekt będzie położony w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Np. taka powierzchnia będzie znajdować się w okolicy ośrodku przemysłowego lub blisko dobrych ciągów komunikacyjnych, które zapewnią dobrą logistykę i połączenie z innymi miastami. Tychy posiadają sporo takich ośrodków przemysłowych ponieważ w odróżnieniu od np. Sosnowca czy Gliwic, Tychy są miastem bardzo uprzemysłowionym. Tychy to także miasto dobrze rozwinięty region naszego kraju, gdzie o wynajem bije się wiele dużych firm stąd też czasem dana powierzchnia magazynowa może mieć wyższe opłaty za wynajem - bo jest położona w konkurencyjnym otoczeniu.

Czy Tychy to dobra lokalizacja na wynajem magazynu?

Tychy są miastem posiadającym bardzo dobrą infrastrukturę. Każda powierzchnia magazynowa dostępna w tym regionie spełniać może rolę magazynu wysokiego składowania. Tychy magazyn każdy posiada rozmaite udogodnienia między innymi niezbędne instalacje elektryczne czy nowoczesne systemy alarmowe. Każda hala magazynowa na wynajem posiada system alarmowy i monitoring oraz kontrolę dostępu. Co druga powierzchnia posiada także własne biuro - to bardzo ułatwia prowadzenie firmy i zarządzanie takim magazynem.

Każda powierzchnia i magazyn Tychy posiada bezpieczne ogrodzenie i zabezpieczenia zapewniające bezpieczeństwo., oraz wiele innych podobnych technologii zabezpieczających. Wszystko stwarza doskonałe warunki do prowadzenia biznesu opartego o posiadanie obiektu magazynowego. Zatem Tychy to bardzo dobra lokalizacja na wynajem własnego magazynu.

Jak ogrzewane są magazyny w Tychach?

Tychy posiadają magazyny na wynajem, które ogrzewane są za pomocą różnych systemów grzewczych. Czasem ogrzewanie łącznej powierzchni takiej hali magazynowej to nie lada wyzwanie, dlatego hala powinna posiadać odpowiednio zaprojektowane ogrzewanie. Jakie typy ogrzewań posiada niemal każdy Tychy magazyn?

Ogrzewanie powietrzne hali magazynowej

W mieście Tychy najczęściej do ogrzewania hal produkcyjnych zastosowano urządzenia, które nazywamy nagrzewnicami powietrzno wodnymi, olejowymi lub gazowymi. Bardzo często Tychy posiadają magazyn, w którym zastosowano promienniki wodne - mogą one być gazowe albo elektryczne. Często stosowane są też układy mieszane.

Grzejniki wodne

Bardzo często Tychy posiadają hale magazynowe, które wyposażone są w grzejniki wodne zamontowane na ścianach zewnętrznych najczęściej pod oknami - posiadają one bardzo wiele zalet, ale najważniejszą jest to, że w procesie ogrzewania powietrze unosi się ku górze i wytwarzana jest w ten sposób kurtyna powietrzna. Minusem jest jednak to, że jeśli taki magazyn posiada strefy wewnątrz hali to bardzo trudno jest taką strefę dogrzać w ten sposób. Bardzo często ten typ ogrzewania jest stosowany w nieczynnej jeszcze hali magazynowej

Promienniki ciepła do ogrzewania magazynów

Wiele hal na wynajem w mieście Tychy posiada promienniki ciepła. Bardzo często takie promienniki dają dobre efekty w momencie kiedy wszyscy pracujący w obiekcie magazynowym są tylko w pewnych ściśle określonych strefach. Bardzo podobną zasadę działania jak promienniki posiadają nagrzewnice powietrzne - najczęściej montuje się je na hali na słupach albo zaraz pod stropem.

Dlaczego wynajmując magazyn w miejscowości Tychy warto nam zaufać?

Każdy kto szuka magazyny Tychy wynajem albo Tychy magazyn chce aby firma pośrednicząca w wynajmie była w pełni profesjonalna i pomogła w jak największym stopniu przy wynajmie. Wynajem Tychy to bardzo często poszukiwany kierunek ofert - dlatego trzeba posiadać doświadczenie w tym temacie. Nasza firma takowe posiada.

Znajomość ofert

Tychy to region dla nas bardzo obeznany, posiadamy doświadczenie i czas dla każdego klienta aby zająć się ofertami dostępnymi w tym mieście. Jesteśmy w stanie szybko zaprezentować dobrą ofertę w mieście Tychy, ponieważ mamy doskonałe rozeznanie na rynku.

Nasze podejście do tematu jest profesjonalne i oparte na wiedzy, zaangażowaniu i doświadczeniu. Dzięki nam jeśli ktoś szuka śląskie Tychy albo wynajęcia tychy i chce by magazyn w tej lokalizacji był jak najlepiej dopasowany do jego potrzeb to jesteśmy w stanie spełnić te oczekiwania i znaleźć taki obiekt w krótkim przedziale czasowym.

Duże Doświadczenie

Doświadczeni pośrednicy dla których Tychy są miastem godnym pozyskiwania powierzchni magazynowych, posiadają wiele ofert, które sprawdzają się przy prowadzeniu wielu różnego rodzaju profilach działalności. Tychy oferują możliwość wynajmu długoterminowego i krótkoterminowego. Doświadczenie pośredników pozwala znaleźć oferty na sprzedaż wynajem, które będą opłacalne dla najemców. Oferta jest kompleksowa a wszelkie usługi świadczone są na najwyższym poziomie, dzięki czemu najemca jest zawsze zadowolony.

Formalności

Korzystanie z pośredników naszej firmy posiada niezbędne minimum formalności. Bardzo fachowo i z pełnym profesjonalizmem pośrednicy wynajmują magazyny w Tychy dla naszych klientów. Udzielają jednocześnie porad i dają wskazówki odnośnie wyboru wielkości przestrzeni magazynowych i informują rzetelnie o warunkach najmu.

Pośrednik bierze pełną odpowiedzialność za rzetelne przedstawienie oferty i szybko porusza się po posiadanych ofertach - znajomość rynku i tego jakie Tychy oferują możliwości jeśli chodzi o wynajem magazynów powoduje, że wszystko odbywa się szybko i sprawnie - najważniejsze, że najemca jest usatysfakcjonowany i czuje się komfortowo uzyskując tak fachowe doradztwo. Zawsze oferowane jest wsparcie i satysfakcjonująca pomoc, klient nie musi tracić czasu na wyszukiwania ciekawych miejsc na magazyn, a jeśli Tychy to miasto gdzie chciałby wynająć magazyn to jest tam w czym wybierać.

Każdy z pracujących pośredników posiada indywidualne dane kontaktowe: swój email oraz numer telefonu pod którym można się z nim skontaktować. Udzielenie pierwszych informacji odbywa się bardzo szybko. Pośrednicy mają pełne informacje o nowych ofertach i potencjalny najemca otrzymuje powiadomienia kiedy na rynku będą jakieś nowe propozycje wynajmu magazynu w Tychy. Warto skorzystać z pośrednictwa także kiedy szuka się oferty takiej jak lokale użytkowe czy domy do wynajęcia - nie trać twoich dni na poszukiwanie - dodaj ogłoszenie jeśli chcesz komuś podnająć swoje lokale użytkowe, dom albo magazyn w mieście Tychy.

Gwarancja bezpieczeństwa

Niemal każda firma szukając wynajęcia w tychach hala korzysta w tej chwili w oferty pośredników ponieważ jest to sprawdzone i w pełni bezpieczne - nikogo nie dziwi w obecnych czasach fakt, ze ktoś korzystał z takiej oferty. Dzięki temu bardzo sprawnie przechodzi się przez wszystkie formalności. Fachowa pomoc pomaga wycenić konkretny magazyn w Tychy co także wpływa na możliwość negocjacji i to jaki ostatecznie czynsz uzyskamy. Wszelka praca papierkowa i np. zawarcie umowy przedwstępnej najmu jest w rękach pośrednika wynajmu nieruchomości komercyjnej który pozyskuje klientów w obrębie miasta Tychy.

Większość twoich obowiązków związanych z najmem przejmuje pośrednik, zapewniający bezpieczeństwo klientowi. Tychy posiadają wiele obiektów magazynowych o dużej powierzchni - kiedy szukasz do wynajęcia dużej hali magazynowej i chcesz by Tychy były tym miastem gdzie ma się ona znajdować to szczególnie pomocna będzie pomoc pośrednika.

Jakie wyposażenie posiadają hale w Tychach?

Każdy magazyn do wynajęcia lub do sprzedaży znajdujący się w lokalizacji Tychy posiada niezbędne wyposażenie, po to by mógł działać sprawnie i być w pełni funkcjonalny - użytkowanie takiego magazynu musi przynosić firmie zyski - a to jest tylko możliwe w momencie kiedy będzie on dobrze wyposażony. Co posiada większość magazynów w mieście Tych?

Meble i regały magazynowe

W skład wyposażenia wchodzą przede wszystkim wysokiej jakości meble magazynowe, które są bardzo odporne na wszelkie uszkodzenia mechaniczne i poddane bardzo wysokim obciążeniom nie ulegają uszkodzeniu. Innymi elementami są regały, które dzielą się na kilka typów:

  • regały wjezdne
  • regały wspornikowe
  • regały paletowe
  • również antresole oraz półki

Meble biurowe

W lokalizacji Tychy niemal każdy magazyn posiada także swój własny warsztat lub biuro - obie powierzchnie powinny posiadać także swoje wyposażenie, a ich głównym elementem są meble warsztatowe oraz biurowe.

Transport towarów w obrębie magazynu

Bardzo ważne są wszelakie sprzęty i pojazdy, dzięki którym szybko można transportować towar czy też personel w obrębie magazynu, zawsze wybiera się taki sprzęt patrząc na wielkość magazynu oraz to jakie towary są w nim składowane. Na wyposażeniu muszą być wózki transportowe między innymi wózki widłowe, dwukołowe, skrzyniowe, stołowe czy też paletowe. W swojej ofercie Tychy są miastem, gdzie chyba każda hala magazynowa posiada takowe wyposażenie.

Pozostałe elementy wyposażenia

  • Każdy magazyn posiada elementy, zabezpieczające przechowywany towar i wspomagające transport takie jak nadstawki paletowe oraz pojemniki
  • Towar musi być jakoś pakowany i zabezpieczony dlatego ważne są stoły do pakowania oraz stojaki na papier i folie oraz niezbędne akcesoria
  • Towar trzeba czymś znakować dlatego muszą być czytniki kodów kreskowych, terminale, skanery oraz czytniki kodów kreskowych
  • wagi to ważenia składowanych towarów i tego co można wrzucić na dany regał magazynowy
  • wszelkie podestowe i wolnostojące drabiny, które są specjalistycznym sprzętem pomocnym w składowaniu towarów i kontrolą nad zasobami magazynowymi
  • pozostałe akcesoria będące na wyposażeniu każdego magazynu to między innymi pojemniki do przechowywania drobnych przedmiotów, wagi przemysłowe i śmietniki


Wiele magazynów jakie oferują Tychy posiada nowoczesne rozwiązania technologiczne, wspierające człowieka. Bardzo często w procesach magazynowych człowieka zastępuje komputer. Istnieją na rynku różnorodne programy oraz systemy do zarządzania gospodarką magazynową. Coraz częściej używane też są np. terminale ułatwiające pracę magazyniera i lepsze rozeznanie w tym co znajduje się na hali magazynowej.

2 rodzaje firm najczęściej wybierających Tychy na lokalizację magazynu


Istnieje wiele różnych firm, które uważają Tychy za miasto w którym warto wybrać lokalizację na swój magazyn. Jednak są dwa rodzaje działalności, które najczęściej się pojawiają i gdzie wynajmowanych magazynów jest naprawdę sporo. Jednym z najczęściej magazynowanych towarów jest żywność - natomiast na drugim miejscu można powiedzieć wszelkie magazyny, które są wykorzystywane w e-commerce. Z uwagi na ciągle rosnącą popularność sklepów internetowych firmy prowadzące taką działalność ciągle szukają lokalizacji na magazyn w mieście Tychy.

Magazyny do przechowywania żywności Tychy

Często da się zauważyć, że Tychy przyciągają do siebie firmy chcące wynająć i składować w tym mieście żywność - jest to towar dość ciężki do magazynowania - w tym sensie, że trzeba posiadać niezbędne wyposażenie, które umożliwi magazynowanie go. Jak wiadomo, większość produktów żywnościowych posiada swoje określone terminy ważności do spożycia i muszą posiadać odpowiednią temperaturę przechowywania. Takie magazyny muszą posiadać bardzo zaawansowane techniczne rozwiązania - regulatory temperatury, chłodnie i często są bardzo złożonymi pod względem konstrukcyjnym obiektami.

Magazyny chłodnicze i mroźnie są bardzo popularne i zawsze zapewniają optymalne warunki żywności składowanej w takim magazynie - aby po oddaniu jej do sklepu nie utraciła swoich właściwości i nie zepsuła się.

Magazyny dla sklepu internetowego Tychy

Branża e-commerce bardzo szybko się rozwija. Wiele nowych firm otwiera swoje sklepy internetowe i ma siedzibę w mieście Tychy co powoduje, że jest coraz większe zapotrzebowanie na tego typu magazyny. E-commerce musi działać obecnie bardzo sprawnie, ze względu na powiększającą się konkurencję - dlatego magazyny muszą być technologicznie na wysokim poziomie i zapewniać szybką logistyczną obsługę. Wszystko po to by najemca był zadowolony, ale także klient końcowy, zamawiający towar w sklepie. Jeśli tak nie będzie to firma traci klienta, a ten przechodzi do innego sklepu i w przyszłości zamawia towar z innego źródła

Tychy posiadają bardzo pojemne i duże magazyny dla właścicieli sklepów internetowych. Dzięki dużej przestrzeni nie tylko można składować sporo towaru, ale pracujący na takim magazynie ludzie mogą szybko sortować zamówienia od klientów i je pakować. Bardzo ważna jest przestrzeń robocza w takim magazynie.

Niemal każdy magazyn w lokalizacji Tychy, który przeznaczony jest pod e-commerce posiada podział na konkretne strefy - dzięki temu praca jest sprawna a realizacja zamówień jeszcze szybsza. Bardzo często występują też strefy biurowe, techniczne czy też socjalne. Wszystko jest odpowiednio oddzielone od siebie tak by pracownicy nie kolidowali ze sobą i nie przeszkadzali sobie.

Każdy magazyn jest bardzo przestronny, posiada odpowiednią wentylację lub nawet klimatyzację. Projekt takiego magazyny musi być w taki sposób wykonany aby jego obsługa była błyskawiczna a czas od momentu, w którym pracownik zdejmie towar z półki i prześle go dalej do wysyłki był jak najkrótszy.

Podsumowanie

Tychy to miasto przemysłowe, nowoczesne i jednocześnie bardzo przyjazne dla tych, którzy chcą tutaj wynająć powierzchnię magazynową. Tychy bardzo się rozwijają - przybywa tutaj coraz to nowszych obiektów. Oferta jaką przygotowały Tychy w zakresie wynajmu magazynów jest zróżnicowana. Zarówno pod względem wielkości hal magazynowych ich lokalizacji i przeznaczenia. Każdy magazyn może być dostosowany do twoich potrzeb a wyszukiwania hal na wynajem nie stanowią problemu jeśli korzysta się z usług pośredników takich jak my.