Zadzwoń: +48 22 111 00 01 Lub napisz: [email protected]

Magazyny do wynajęcia Śląsk - Żory

OFERTY MAGAZYNÓW NA TERENIE ŻOR I OKOLIC - ATRAKCYJNE LOKALIZACJE - NISKIE CZYNSZE. TEL. + 48 22 111 00 01

Obiekty magazynowe w samych Żorach lub w niewielkiej odległości od Żor. W powyższych obiektach jest możliwy wynajem hali magazynowej i dostosowanie jej do własnych potrzeb. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą lub kontaktu z naszymi agentami, którzy oferują doradztwo przy wynajmie.

Jakie magazyny skupiają w sobie Żory?

Żory to niewielki region w obrębie śląska, a oferta na magazyny do wynajęcia w tej miejscowości skupiona jest przede wszystkim na obiekcie magazynowym Cross Point Żory. Dzięki temu, że oferta przygotowana przez tych deweloperów jest konkurencyjna to duże i mniejsze firmy korzystają właśnie z najmu w tym obiekcie na terenie Żor, nie skupiając się na innych pobliskich miejscowościach.

O dużej popularności Żorskich magazynów świadczy również fakt, że obserwowany jest ciągły wzrost inwestycji w modernizację i rozbudowę tych parków magazynowych. Dzięki temu, że same Żory to miasto bardzo ciekawie położone i następuje w nim bardzo dużo korzystnych zmian rynkowych (co zapewnia możliwość inwestycji), magazyny w Żorach są bardzo często wynajmowane i popularne.

Jakie firmy wynajmują magazyny w Żorach?

Duże firmy często wybierają Żory jako lokalizację swojego magazynu ponieważ zapewnia on doskonałe warunki ze względu na swoje położenie. Dla firm, którym zależy na bliskiej lokalizacji magazynu względem głównych węzłów komunikacyjnych to miast będzie doskonałym wyborem. Dzięki temu, że w okolicy są bardzo ważne trasy komunikacyjne w tym trasy szybkiego ruchu, logistycznie da się taki magazyn bardzo sprawnie obsłużyć. Magazyny na terenie Żor posiadają szybki dostęp do dróg łączących to miasto z Krakowem, Wrocławiem czy też Warszawą. Dzięki temu, że połączenie komunikacyjne Żor z innymi dużymi polskimi miastami jest tak dobre, to najwięcej w tym regionie metrów kwadratowych wynajmują firmy spożywcze w tym jedna z największych sieci na świecie jaką jest Carrefour. Dobra komunikacja w przypadku firm spożywczych to podstawa, dla nich liczy się szybki transport towaru z magazynu do magazynu i dlatego wybierają Żory bo jest on dobrze połączony komunikacyjnie z resztą kraju.

Ile zapłacisz za wynajem magazynu w Żorach?

Za wynajem magazynu w Żorach zapłacimy mniej niż w Katowicach, ale ceny zależne są od bardzo wielu czynników, między innymi od lokalizacji od rodzaju wynajmowanej hali czy też oczywiście od długości umowy na jaką decydujemy się w trakcie podpisania. Im dłuższy okres wynajmu magazynu tym atrakcyjniejsza cena.

Jeśli zastanawiasz się nad wynajmem magazynu właśnie w Żorach to zapraszamy do kontaktu z nami. Pomożemy wybrać najlepszą lokalizację i doradzimy odnośnie wszelkich szczegółów najmu. Magazyny Żory to inwestycja doskonała, dzięki której prowadzenie firmy staje się łatwiejsze, transport towarów sprawniejszy, a Ty cieszysz się dobrymi wynikami firmy!

Żory to niewielkie miasto powiatowe usytowane oczywiście na śląsku, mające niewielką całkowitą powierzchnię. Konkretne jego położenie to wschodnia część śląska. Na jego niewielkim terytorium położonych jest kilka obiektów logistycznych, w których można wynająć magazyn.

Dla największych firm poszukujących duże moduły magazynowe polecamy ofertę jaką proponuje obiekt Cross Point Żory. Park logistyczny położony bardzo blisko autostrady A4 może pochwalić się ponad pięćdziesięcioma tysiącami metrów kwadratowych powierzchni magazynowej, która spełnia wymagania najbardziej nawet wymagających klientów. Polecamy tą lokalizację jako dogodny obiekt pod magazyn ze względu na bardzo strategiczną lokalizację oraz pełną funkcjonalność. Jeśli Państwa firma ma się zajmować dystrybucją towarów na rynku lokalnym, krajowym lub nawet międzynarodowym to bez wątpienia powinni Państwo wynająć magazyn właśnie tutaj w Żorach w parku Cross Point.

Inny mniejszy magazyn w Żorach dysponuje znacznie mniejszą powierzchnią, jest to bowiem niewiele ponad tysiąc pięćset metrów kwadratowych w pobliży węzła komunikacyjnego łączącego Warszawę z Katowicami. Niewielki rozmiar tej hali magazynowej sprawia, że jest to obiekt doskonały do zakupu. Jeśli poszukują Państwo lokalizacji na wyłączność, w której chcieliby Państwo zaadoptować swój własny magazyn polecamy halę w suwnicą. Zapraszamy do zapoznania się z pełną specyfikacją tej oferty.