Zadzwoń: +48 22 111 00 01 Lub napisz: [email protected]

Magazyn w Katowicach, 9000m2

Szczegóły Oferty

Magazyn do Wynajęcia, Śląsk, Katowice - Magazyn w Katowicach, 9000m2

Lokalizacja powierzchni magazynowej: Katowice. Nieruchomość znajduje się na terenie ogrodzonym. Przy hali zlokalizowany jest duży teren składowo-magazynowy o powierzchni ok. 3000m2.

Dostępne instalacje: elektryczna, wodno-kanalizacyjna, 8 bram wjazdowych. Istnieje możliwość podziału powierzchni wzdłuż naw.

Magazyn ten jest doskonałą propozycją dla firm, które dużą uwagę przywiązują do lokalizacji. Obiekt ten jest usytuowany w centrum Katowic. Posiada nowoczesne rozwiązania zwiększające bezpieczeństwo użytkowania. Do wynajęcia przygotowanych zostało wiele modułów – można je dostosowywać do własnych potrzeb.

Wielkości modułów rozpoczynają się już od tysiąca metrów kwadratowych, lecz są dostępne w wielu innych konfiguracjach. Wysokość hali to dziewięć metrów. Całościowo ten obiekt magazynowy zajmuje powierzchnię czterech hektarów, jeśli natomiast chodzi o jego całkowitą powierzchnię jako magazyn to wynosi ona dziewięć tysięcy metrów kwadratowych. Całość usytuowana jest na przemysłowym terenie. Najemcy już dzisiaj mogą wynajmować tam powierzchnie.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi agentami, którzy w swojej ofercie posiadają również inne magazyny do wynajęcia w Katowicach.


Cechy obiektu:

 • Typ obiektu: Do wynajęcia
 • Rodzaj nieruchomości: Magazyn
 • Powierzchnia całkowita: : 9 000 mkw. powierzchni magazynowej
 • Wysokość: 9m
 • Moduły: do uzgodnienia (1 000 mkw., 2 000 mkw. i inne)
 • Lokalizacja: Do wynajmu powierzchnia magazynowa na terenie przemysłowym w Katowicach o łącznej powierzchni 4 ha.

Lokalizacja:

 • KATOWICE
< Powrót do listy ofert

  Lokalizacja

  Data dodania oferty:grudzień 13, 2018

  To Top