Contact Us

Magazyny do wynajęcia w Chorzowie

Oferty Magazynowe - Chorzów i Okolice - Tel. + 48 22 111 00 01

Magazyn Chorzów

Magazyn Chorzów

Magazyn położony tylko 500 m od drogi krajowej A4. Magazyn wyposażony we wszystkie media. Obok magazynu plac składowy. Konstrukcja stalowa, ...
Prologis Park Chorzów

Prologis Park Chorzów

Nowoczesny park magazynowy położony bezpośrednio przy autostradzie A4. Lokalizacja w centrum aglomeracji śląskiej umożliwia świetne połączenia natury lokalnej, ale również ...

Parki magazynowe położone w samym Chorzowie lub w niewielkiej odległości od Chorzowa. W prezentowanych obiektach jest możliwy wynajem modułu magazynowego od zaraz. Prosimy o kontakt z naszymi agentami w przypadku wątpliwości lub pytań dotyczących wynajmu modułu w danym obiekcie.

Chorzów to wiele ciekawych lokalizacji magazynowych

Poszukując magazynów do wynajęcia na terenie śląska nie należy zapominać o Chorzowie, które jest bogate w ciekawe lokalizacje zarówno jeśli chodzi o rynek magazynów jak i gruntów inwestycyjnych. Jedną z propozycji jakie oferujemy naszym klientom jest magazyn w Chorzowie w ścisłej lokalizacji drogi krajowej A4. Jest to obiekt, którego charakterystyką jest nie tylko bardzo bliskie usytuowanie względem Chorzowa, ale również bardzo bliskie i szybkie połączenie węzłem komunikacyjnym z Katowicami. Doskonałe rozwiązanie dla firm chcących inwestować na śląskim rynku. Wszystkie magazyny w tym regionie wyposażone są bezwzględnie w obszerne place do składowania najrozmaitszych towarów. Bezapelacyjnie rynek chorzowski uchodzi za jeden z najbardziej rozwiniętych technologicznie regionów magazynowych. W opisywanej przez nas ofercie mają Państwo do dyspozycji ponad siedem tysięcy metrów kwadratowych powierzchni do wynajęcia od zaraz. Obszar ten da się bardzo szybko zaadoptować jako nowoczesny park logistyczny.

W Chorzowie znajdziesz nowoczesne magazyny

Inną większą propozycją z naszej strony jeśli chodzi o Chorzów jest nowoczesny magazyn w prologis park. Tutaj mają Państwo do swojej dyspozycji przeszło dwieście trzydzieści tysięcy metrów kwadratowych powierzchni całkowitej co stanowi o sile tego obiektu. Jego atutem jest bezapelacyjnie nowoczesność i możliwość przystosowania do wszelkiej rodzaju dystrybucji oraz magazynowania produktów dowolnego typu. W przeciwieństwie do pierwszej propozycji można tutaj wynająć magazyny o znacznie większej powierzchni - jest to propozycja dla dużych firm działających na rynku międzynarodowym, a to ze względu na rewelacyjne połączenia z Niemcami i Ukrainą. Węzły komunikacyjne w tym regionie są niezwykle dobrze rozwinięte.

css.php