Contact Us

Magazyny do wynajęcia w Tychach

Oferty Magazynowe - Tychy i Okolice - Tel. + 48 22 111 00 01

Kompleks w Tychach

Kompleks w Tychach

Hale magazynowe z dokami i bramami, hale produkcyjne, kompleks biurowo administracyjny. Do nieruchomości zachowany jest ...
Segro Industrial Park Tychy

Segro Industrial Park Tychy

Segro Industrial Park Tychy to nowoczesny park magazynowy, który oferuje do wynajmu powierzchnię przemysłową i ...
Millenium Logistic Park Tychy

Millenium Logistic Park Tychy

Millenium Logistic Park Tychy to nowoczesny park magazynowy. Lokalizacja dogodna do organizacji dystrybucji do krajów ...

Nowoczesne centra magazynowe położone w samych Tychach lub w niewielkiej odległości od Tych. W poniższych centrach jest możliwy wynajem modułu magazynowego od zaraz. Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt z naszymi agentami, którzy oferują doradztwo przy wynajmie.

Tychy słyną z dużych kompleksów magazynowych

Tychy swą powierzchnią nie dorównują takim miastom jak Gliwice czy też Katowice, ale są bardzo bogate w duże kompleksy magazynowe gdzie można od zaraz wynająć halę. Na obszarze ponad osiemdziesięciu kilometrów kwadratowych ulokowanych jest kilka dużych i mniejszych kompleksów magazynowych, na terenie których można wynająć swój własny moduł magazynowy zgodnie z indywidualnymi potrzebami. Jednym z takich kompleksów jest dość duży kompleks magazynowy w Tychach, którego wielkość jest zbliżona do trzydziestu tysięcy metrów kwadratowych. Jest to obiekt położony w zachodniej części Tych - ma on już swoje lata ponieważ został wybudowany w latach osiemdziesiątych, jednak jego części administracyjno magazynowa ma tylko jedenaście lat. Nie oznacza to jednak, że odbiega on użytecznością od innych parków logistycznych tego regionu.

Zgoła odmiennym parkiem magazynowym jest Segro Industrial Park Tychy. Tutaj postawiono zdecydowanie na nowoczesność. Zapotrzebowanie na magazyny do wynajęcia w Tychach jest spore dlatego deweloper usytuował na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej przeszło pięćdziesiąt tysięcy metrów kwadratowych w pełni nowoczesnej przestrzeni z możliwością wynajmu i przeznaczenia na produkcję lub składowanie. Wszystko zostało okraszone niezwykle szerokimi placami manewrowymi, które zwiększają komfort użytkowania obiektu.

Jednak jeśli chodzi o wielkość to największy magazyn do wynajęcia można znaleść w Millenium Logistic Park Tychy. Tutaj na terenie prawie stu tysięcy metrów kwadratowych swoje moduły magazynowe lokują największe firmy szukające dogodnej lokalizacji na śląsku. Nowoczesnością obiekt ten absolutnie nie odstaje od tego, jaki proponuje Segro. Wszystkie dostępne tutaj hale posiadają nowoczesną instalację tryskaczową i oczywiście możliwość dostosowania swojej własnej powierzchni do indywidualnego zapotrzebowania. Dostępne są tutaj moduły magazynowe do wynajęcia o minimalnej powierzchni tysiąca metrów kwadratowych.

css.php